Teenused

Majaõlu sinu restoranile, kohvikule või baarile. Mustlaspruulimine. Erikujundusega etiketiga õlu sinu (toitlustus)asutusele või eriliseks tähtpäevaks. Õlu ärikingituseks.

Huvi korral võta ühendust: peeter@kolkbeer.ee

Sinu sildiga õlu

Sulle väga meeldivad meie õlled, aga kujundus pole sinu maitse järgi?

Meilt saad tellida olemasoleva sortimendi hulgast omanäolise etiketiga õlut oma pulmaõlleks, ämmale kingituseks, ettevõtte suvepäevadeks, ärikingituseks, kohvikusse, foodtrucki, restorani… ühesõnaga milleks iganes. Vajadusel pakendame kaunitesse puidust kuuspakkidesse.

Soovi korral aitame sind etiketi kujundamisega. Minimaalne kogus ~300 pudelit. 

Mustlaspruul

Lepinguline pruulimine ehk mustlaspruul. Sa tead täpselt, millist õlut sa soovid pruulida ja kuidas seda müüa ning turundada, ent oma pruulikoda sul (veel) pole.

Meie juures saad oma idee teoks teha! Aitame pruulimisega täpselt nii palju kui vajalikuks pead.

Alates sellest, et teeme sinu eest kõik ära kuni selleni, et vaatame kõrvalt, rüüpame õlut ja naudime vaatepilti, kuidas keegi teine tööd teeb. Minimaalne kogus 1000L.

i'm a prick
perfect float
telavipa

Majaõlle pruulimine

Sul on oma restoran, kohvik, baar või foodtruck. Sa pakud oma klientidele erilist ja esmaklassilist maitseelamust. Sinu suupisted, pearoad, burksid, falafelid ja friikartulid, soe teenindus ja hubane atmosfäär on unikaalsed ja kordumatud. Neid on võimalik kogeda ainult sinu juures.

Aga õlu on menüüs täpselt sama, mis igas teises puhvetis.

Sinu ideede ja meie kogemuse baasil pruulime sulle täpselt sellise õlle, nagu sa tahad, ja mida keegi teine ei paku!

Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Paistab, et sa ei ole ühtki toodet veel valinud.