Säuts

2,28

Säuts on kerge, humalane ja värskendav madala alkoholisisaldusega hele õlu.

Madalast alkoholisisaldusest hoolimata on Säutsul parajalt karakterit ja maitseküllust. Kõrgem meskimistemperatuur tagab, et õlu on piisavalt täidlane, madal alkoholisisaldus teeb selle aga kergesti joodavaks. Citra, Enigma ja Sorachi Ace humalad annavad värske, tsitruselise ja puuviljase aroomi ning mõnusalt humalase maitse. Sobib suurepäraselt suvise grillimise kõrvale, saunaõlleks ja pikemateks istumisteks.

Alc vol 3,5% IBU 25

Lisandub pant 0,10€ pudeli kohta

Sisaldab odralinnaseid

Toode: Õlu | Maht: 330ml | Tootja: Aablu OÜ

Laos


Osta kast (12tk)

Kirjeldus

Kerge, humalane ja värskendav. Madala alkoholisisaldusega hele õlu.

Välimus:

Säuts on kui sulatatud karamell, selge ja klaar õlu, mis rikastatud keskmise mulli ja õhukese vahukihiga.

Lõhn:

Olles küll madala alkoholisisaldusega, kuid mitmekülgse lõhnaga. Tunda linnase magusust ja puuviljade mahlasust. Kusjuures puuviljad on pigem küpsed, isegi kergelt keediselised. Meenutades näiteks karamelliseeritud õuna.

Maitses:

Citra, Enigma ja Sorachi Ace humalad lisavad maitsele mõnusa humalase meki, mis annab karamellisele kehandile kompleksust juurde. Keskmaitses domineerib kerge humala mõrusus koos suviste rohuste nootidega. Järelmaitses püsiv greibine mõrkjus ja värskus. Kõige paremas mõttes õllene õlu. Igale õllesõbrale meelepärane – lihtsasti joodav. Hea valik nii grilli kui saunaõhtu kaaslaseks. Januga joomiseks või muru niitmise kõrvale janu kustutamiseks

Serveeri:

Serveeri klaasist aga joo külmalt 5-7 °C juures.

Toiduga sobitamine:

Säuts toob mõttesse nii maitses kui aroomis suvised grilliõhtud pere seltsis või sügisesed sõpradega pubis istumised. Suurepärane kõikvõimalike pubiroogadega. Juustused friikad, frititud seakõrvad või soolauba. Juttu jätkub kauemaks ning paar Säutsu ei lase mõttel hägustuda.

Lisainfo

Kaal 0,575 kg
Mõõtmed 25 × 6 × 6 cm
Maht

0.33l

EAN

4744403010094

Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Paistab, et sa ei ole ühtki toodet veel valinud.